Bestway Fast Set 305 x 76 cm 57266

Rodinný bazén 305 cm. Samostatný bazén bez filtrácie...
Garantovaný nákup z Nejlevnější zboží.sk

Na sklade • 1 variantDarček4,71 €2 neoverené recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €93 % • 369 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant7 €251 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3 €20 neoverených recenziíĎalšie informácie

Rodinný bazén 305 cm. Samostatný bazén bez filtrácie...

Objem vody

• bazén sa po napustení roztrhol
  • , zakúpené v OD SUSEDA

O.K.

• , zakúpené v svet-trampolin.sk

Toto je môj druhý objednaný bázen... tak som išla na istotu lebo som vedela že budem spokojná s tovarom

Objem vody
S filtráciou
Konštrukcia
samonosné

Bazén Fast Set 305 x 76 cm

Samonosné kruhové rodinné bazény z pevného trojvrstvového vinylu patria vďaka svojej cenovej dostupnosti a jednoduchej a rýchlej montáži medzi najpredávanejšie na trhu. Stačí nafúknuť horný prstenec, napustiť vodou a stúpajúci stĺp vody bazén sám postaví. Pružná konštrukcia rodinného bazéna je odolná voči mechanickému poškodeniu a zároveň vhodná a bezpečná pre deti.

Doporučujeme Vám pozrieť sa aj na našu bohatú ponuku príslušenstva a ďalšej výbavy, ktorá nieje súčasťou dodávky, ako napr.: filtrácia, krycia plachta, solárna plachta, schodíky a iné...

Na sklade • 1 variant3,7 €92 % • 187 080 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v eFitness.sk

• bazén sa po napustení roztrhol
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Kúpila som ho vo veľkom obchodnom reťazci, bohužiaľ sa po týždni roztrhol a zničil. Kontaktoval som výrobcu so zárukou, ale po dvoch a pol mesiacoch sa nič nestalo

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • bazén veľmi dobrý. ľahko sa nastavuje.
    • Nie!

dobrá hodnota za peniaze. sme spokojní s produktom

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,7 €92 % • 187 080 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v OD SUSEDA

O.K.

• , zakúpené v svet-trampolin.sk

Výborný pre rodiny. Deti boli veľmi spokojné.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Náš starý bazén bol zničený, potrebovali sme rýchlo nový a po prieskume tu bol toto najrýchlejší spôsob, ako ho získať. Dostal som to, čo som očakával, som spokojný s produktom. /dôležité pre mňa bolo aj to, že bol bez obracača vody/

• , zakúpené v FGYM.SK

Jednoduché použitie