Recenzie Marimex Orlando 3,66 x 0,91

Overené recenzie Marimex Orlando 3,66 x 0,91

gabriela gazsiová

Pridané: 13. mája 2016

• najlepšia cena

najlepšia cena, zatiaľ nie je nainštalovaný, takže spokojnosť s používaním môžem zhodnotiť až neskôr

Overený zákazník HEJ.sk

Pridané: 22. augusta 2015

Zakúpený v HEJ.sk

kvalitatný výrobok, dlhá životnosť

Maroš

Pridané: 13. júla 2015

• Zatial nezlozeny, tovar bol nekompletny

Snad sa este toto leto stihnem okupat, ked mi dodaju chybajucu cast.

Jurina

Pridané: 3. júla 2015

• Je odolnejší ako bazén s nafukovacím prstencom a môže sa zazimovať, čo je výhoda.
  • Oceňujem kvalitu prevedenia, zvlášť preto, že je k dispozícii skimmer, k bazénu sme dokúpili pieskovú filtráciu a vysávač, ktorý sa napája na skimmer a je veľmi účinný a kvalitný.
  • Montáž trvá dlhšie, pretože je potrebné dobre pripraviť povrch, kde bude bazén uložený, nasypať tam piesok, my sme dávali tiež geotextilnú podložku.

Celkovo na mňa bazén pôsobí kvalitným dojmom, asi aj preto, že sme dokúpili všetko potrebné príslušenstvo, ale aj tak je to cenovo výhodné oproti bazénom, ktoré sa zapúšťajú do zeme.
Je určený pre stredne náročného až náročnejšieho užívateľa, hlavne ak nie je v záhrade miesta nazvyš. Deti do desať rokov si v ňom celkom dobre zaplávajú, staršie deti a dospelí sa dobre osviežia, dá sa v ňom aj natiahnuť.
Určite lepšia kúpa ako bazén s nafukovacím prstencom, ale zase nie je to plavecký bazén, ktorý však stojí neporovnateľne viac.

milan šťavina

Pridané: 29. júna 2014

• je dobry
  • neda sa dobre dotiahnut nasavanie a vypuštanie

je celkom dobry

Overený zákazník Penta SK s.r.o.

Daniel

Pridané: 27. mája 2014

Zakúpený v Penta SK s.r.o.

• 100%

výborný výrobok, jednoduchá montáž, kto je trošku zručný zvládne to v pohode celkom sám

Marika

Pridané: 9. augusta 2013

Zakúpený v marimex.sk

spokojnosť,Produkt je dobrý až na maličkosť:vyskakuje vrchná časť upevnenia bazéna?umelá hmota.chýbala mi jediná ponuka podkladová plachta na bazén,ktorá je písaná ako odporúčanie v návode.Odporúčam aj ostatným.

Jozef

Pridané: 30. júna 2013

• rýchla montáž
  • niktoré spojovacie kolíky na spojenie základného ramu spodného aj vrchného boli tenšie

Pridané: 31. augusta 2012

• SUPER CENA .....