Marimex Tampa 1,82 x 0,51 m 10340090

Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 213 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,6 €205 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v www.superbazeny.sk

• "samo" nafukovací bazen - stačí len liať vodu a sam sa roztiahne
    • Hrubé steny spodnej časti bazénu
    • Biely prstenec má slabý materiál dávajte pozor aby ste ho neprepichli
    • Pozorne čítajte návod - ja som ho zle roztiahol a na jednej strane mám viac vody ako na opačnej.

Vybral som ho práve kôli rozmerom aby sa mi zmestil na dlažobné kocky čo mám na terase 200x240

• hladal som malý bazém (880 litrov) s možnosťou pripojenia filtrácie.... a toto je on!

Objem vody
Celoročné
Konštrukcia
samonosné
S filtráciou

Bazén Tampa sa radí medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie bazény v Slovenskej republike. Kúpanie vo vlastnom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Tampa je nízka cena, ľahká údržba a tiež rýchle sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, nafúknuť horný golier a začať púšťať vodu. Stúpajúca voda sama bazén postaví. Od vybalenia bazéna môžete do 10 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a upratať na suché, nemrznúce miesto. Životnosť bazéna predĺžite správnou údržbou. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou. Pre ľahké nafúknutie odporúčame zakúpiť ručnú či elektrickú pumpu.
Bazénová folie :
Laminovaná fólia bazéna Tampa je trojvrstvová,vystužená polyesterovou tkaninou. Sila nafukovacieho goliera je 0,27 mm, podlahy 0,25 mm a steny 0,44 mm. Kvalitné spracovanie zaistí dlhodobé bezproblémové využívanie bazéna.
Pripojenie filtrácie :
K bazénu môžete pripojiť kartušovú filtráciu z našej ponuky. Pre napojenie filtrácie sú pripravené priechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4 ").
Pre pripojenie kartušovej filtrácie je nutné dokúpiť :

• 6 ks bazénových hadíc
  • 2 ks priechodu stenou bazéna
  • 1 ks inštalačnej sady

Súčasti balenia bazéna Tampa :

• bazén Tampa
  • návod
  • záslepky priechodov stien bazéna

Tolerancia rozmerov bazéna :
Uvedené rozmery bazéna sú iba orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu, objem napustenej vody alebo nafúknutie goliera. Povolená výrobná tolerancia je 5%.
Zapustenie bazéna Tampa :
Bazén Tampa nie je určený k celkovému ani čiastočnému zapusteniu do zeme. Ide o nadzemný bazén.
Uskladnenie bazéna Tampa :
Bazén Tampa nie je určený k celoročnej prevádzke a preto by mal byť na konci kúpacej sezóny zazimovaný. Bazén je potrebné vypustiť, umyť od nečistôt, osušiť a uložiť na suché miesto, kde nemrzne. V priebehu zimy je vhodné bazén občas preskladať, aby vo fólii nevznikli prehyby. Predĺžite tak jeho životnosť.

• , zakúpené v www.superbazeny.sk

• "samo" nafukovací bazen - stačí len liať vodu a sam sa roztiahne