Marimex Tampa 2,44 x 0,76 m 10340045

mnohouholníkové
Konštrukcia
samonosné

• , zakúpené v Pricemarket.sk

• S produktom som spokojná, tieto miery mi vyhovujú nakoľko mám malý dvor,zatiaľ je produkt bez závady.
  • , zakúpené v marimex.sk

Neviem ohodnotiť tovar, lebo som dostala iní bazén. Keď že môj syn už nevedel dočkať kedy konečne príde bazén a už sme rozkladali bazén a vtedy som zistila, že je iní som ne paslala naspäť!

• , zakúpené v Penta SK s.r.o.

velmi dobry kvalitny material

Tvar bazéna
mnohouholníkové
Konštrukcia
samonosné

Bazén Tampa patrí medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie bazény v Slovenskej republike. Kúpanie vo vlastnom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Tampa je nízka cena, ľahká údržba a rýchle sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, nafúknuť horný golier a začať púšťať vodu. Stúpajúca voda sama bazén postaví. Od vybalenia bazéna môžete do 10 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a upratať na suché, nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite životnosť bazéna. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou. Pre ľahké nafúknutie odporúčame zakúpiť ručnú či elektrickú pumpu. Tento bazén je od roku 2016 dodávaný v tvare mnohouholníka.
Bazénová fólia :
Laminovaná fólia bazéna Tampa je trojvrstvová, vystužená polyesterovou tkaninou. Hrúbka nafukovacieho goliera je 0,27 mm, podlahy 0,25 mm a steny 0,5 mm. Kvalitné spracovanie zabezpečí dlhodobé bezproblémové užívanie bazéna.
Pripojenie filtrácie :
K bazénu môžete pripojiť kartušovú filtráciu z našej ponuky. Pre napojenie filtrácie sú pripravené prechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4").

Pre pripojenie kartušovej filtrácie je nutné dokúpiť :

6 ks bazénových hadíc
2 ks prechodu stenou
1 ks inštalačnej sady
Súčasťou balenia bazéna Tampa
bazén Tampa
návod
záslepky prechodov stien bazéna

Tolerancia rozmerov bazéna :
Uvedené rozmery bazéna sú len orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu, objem napustenej vody alebo nafúknutie goliera. Povolená výrobná odchýlka je 5%.
Zapustenie bazéna Tampa :
Bazén Tampa nie je určený k celkovému ani čiastočnému zapusteniu do zeme. Ide o nadzemný bazén.
Uskladnenie bazéna Tampa :
Bazén Tampa nie je určený na celoročnú prevádzku a preto by mal byť na konci kúpacej sezóny zazimovaný. Bazén je potrebné vypustiť, umyť od nečistôt, osušiť a uložiť na suché miesto, kde nemrzne. Je vhodné bazén v priebehu zimy občas preskladať, aby na fólii nevznikli prehyby. Predĺžite tak jeho životnosť.

• , zakúpené v Pricemarket.sk

• , zakúpené v marimex.sk

• , zakúpené v Penta SK s.r.o.

velmi dobry kvalitny material

• , zakúpené v marimex.sk

• vhodné na male priestranstvo, pevný materiál
  • , zakúpené v marimex.sk

Bazén je v pohode, nevýhodou je jeho stabilita. Potrebuje superrovný povrch...

• Je to super blízko a jednoducho.
    • Veľmi sa nám páčil bola to láska na 1. pohľad.
    • Na tomto produkte nevidím nič zlé.

Najlepší bazén sveta.

Zatial nemám s produktom žiadné problémy.